Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Gjilan

 

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në Gjilan.

Sipas njoftimit nga Policia, i njëjti është gjetur i vdekur në një banës. Në vend ngjarje kanë dalë prokurori, njësiti policor dhe emergjenca ku mjeku ka konstatuar vdekjen e tij.