Kronikë e zezë

Ndalohet në aeroportin e Prishtinës një person me COVID-19, dërgohet në vetëizolim

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndaluar një person në Aeroportin e Prishtinës. Ai thuhet se ishte i testuar pozitiv me COVID-19 dhe është dërguar në vetëizolim për 14 ditë.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 18:00.