Kronikë e zezë

Plagosen dy persona të një kompanie të sigurimeve që po bartnin para

Plagosen dy persona të një kompanie të sigurimeve që po bartnin para
 

Dy punonjës të kompanisë "Besa Security" që kryen transportin e parave janë plagosur pas një sulmi me armë që ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Sipas njoftimit të Policisë, të dy janë dërguar për trajtim në QKUK. Policia ka konfirmuar se të njëjtit kanë arritur ta kryejnë grabitjen, por e njëjta ka mbetur në tentativë dhe kanë ikur nga vendi i ngjarjes.