Kronikë e zezë

Digjet salla me ushqim të bagëtisë në Rahovec

depresioni
 

Një person nga Rahoveci ka raportuar se ishte përfshirë nga zjarri një objekt në të cilin kishte pasur ushqim të bagëtive.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.