Kronikë e zezë

Në Pejë kërcënon policin me vrasje pasi ishte ndalur për tejkalim të shpejtësisë

Në Pejë kërcënon policin me vrasje pasi ishte ndalur për tejkalim të shpejtësisë
 

Është arrestuar një person në Pejë pasi kishte tejkaluar shpejtësinë në rrugën “Konferenca e Bujanit” dhe pasi është ndalë nga Policia ai kishte kanosur me vrasje njërin prej zyrtarëve policorë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë.