Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur në Pejë

Zhduket një vajzë e mitur në Pejë
 

Një grua nga Peja ka raportuar në Policinë e Kosovës se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas njoftimit të Policisë në lidhje me rastin, e mitura kishte dalë nga shtëpia mesditën e ditës së djeshme.