Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se shfrytëzoi seksualisht një grua

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se shfrytëzoi seksualisht një grua
 

Një burrë është arrestuar në Brekoc të Gjakovës pasi ka shfrytëzuar seksualisht një grua, me premtimin se do të martohej.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar.