Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Arllat-Malishevë, një i vdekur

Aksident në rrugën Arllat-Malishevë, një i vdekur
Foto: KOHA
 

Një aksident i rëndë në rrugën Arllat-Malishevë ka lënë të vdekur një person dhe disa të lënduar.

Këtë e ka konfirmuar Daut Hoxha nga Policia e Kosovës ku thotë se aksidenti ka ndodhur të hënën rreth orës 20:40 dhe janë përfshirë katër vetura.