Kronikë e zezë

Nën kërcënimin e armës grabitet filiali i një kompanie në Prishtinë

Nën kërcënimin e armës grabitet filiali i një kompanie në Prishtinë
Foto: Ilustrim
 

Një person i armatosur ka grabitur një shumë parash në një filiale të një kompanie për shërbime të shpejta të transferimit të parave dhe shërbimeve të pagesave, në rrugën Bill Klinton në Prishtinë.

Policia e Kosovës po bën përpjekje për ta identifikuar të dyshuarin dhe zbardhur rastin.