Kronikë e zezë

Arrestohet një shtetas i huaj në Prishtinë për tentim vjedhje

Arrestohet një shtetas i huaj në Prishtinë për tentim vjedhje
 

Është arrestuar një person në Prishtinë mbrëmë pasi ka tentuar t’ia vjedhë një gruaje çantën dhe telefonin.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:15 në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë.