Kronikë e zezë

Katër të plagosur në një përleshje në Deçan

Katër të plagosur në një përleshje në Deçan
 

Katër persona kanë marrë lëndime në një përleshje në Deçan ku janë përdorur edhe thika.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Fadil Gashi, ka treguar se rreth orës 12:10, Policia ka marrë informatë për persona të plagosur. Zënka ka ndodhur në afërsi të Kuvendit Komunal dhe Gjykatës Themelore në Deçan.