Kronikë e zezë

Gjendet Jetmir Rudi, personi nga Malisheva që dyshohet se ishte rrëmbyer

Gjendet Jetmir Rudi, personi nga Malisheva që dyshohet se ishte rrëmbyer
Foto: KOHA

Jetmir Rudi nga Malisheva që thuhej se ishte zhdukur gjatë së shtunës, është bërë e ditur se është gjetur dhe kanë filluar trajtimin mjekësor ndaj tij.

Rastin për KOHËN e ka konfirmuar nënkryetari i Malishevës, Hajdin Berisha, i cili ka thënë se Rudi është gjetur para pak minutash dhe është dërguar për në QKUK.