Kronikë e zezë

Aksident në dalje të Prishtinës, lëndohen dy persona

Aksident në dalje të Prishtinës, lëndohen dy persona
Foto: Ilustrim

Dy persona janë lënduar në aksidentin e sotëm në të cilin janë përfshirë dy vetura dhe një autobus. Aksidenti ka ndodhur në orën 10:30 në dalje të Prishtinës, afër rrethrrotullimit në drejtim të Fushë Kosovës.

Rastin për KOHËN e ka konfirmuar Policia e Kosovës.