Kronikë e zezë

Vdesin dy persona në një aksident trafiku në rrugën Kllokot-Viti

Vdesin dy persona në një aksident trafiku në rrugën Kllokot-Viti

Dy persona kanë vdekur ndërsa një ka marr lëndime të rënda pas një aksidenti të ndodhur në rrugën Kllokot-Viti.

Rastin për KOHËN e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Ismet Hashani, i ka thënë se aksidenti ka ndodhur të shtunën rreth orës 00:10, ku vetura me tre persona ka humbur kontrollin dhe është përplasur jashtë rrugës.