Kronikë e zezë

Ofroi ryshfet për ta kaluar testin për patentë shofer, arrestohet

Ofroi ryshfet për ta kaluar testin për patentë shofer, arrestohet

Një person është arrestuar pasi ka ofruar ryshfet për të kaluar testin teorik për patentë shofer. I dyshuari, sipas Policisë, ia ka dhënë ryshfet 20 euro personit i cili e ka paraqitur rastin.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.