Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Mitrovicë, dyshohet për vrasje në tentativë

Arrestohet një person në Mitrovicë, dyshohet për vrasje në tentativë
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovë ka arrestuar një person në Mitrovicë pasiqë dyshohet se ka kryer veprën vrasje në tentativë.

Sipas njoftimit policor, ngjarja ka ndodhur gjatë së shtunës, ku në një kafiteri në Mitrovicë, për shkak të një mosmarrëveshjeje, i dyshuari ka sulmuar një person. Ky i fundit ka marrë trajtimin mjekësor në spitalin rajonal në Mitrovicë dhe më pas është dërguar në QKUK.