Kronikë e zezë

Kosovari në Gjermani ndalohet për tejkalim të shpejtësisë, u paraqet policëve dokumente false

Kosovari në Gjermani ndalohet për tejkalim të shpejtësisë, u paraqet policëve dokumente false

Një kosovar është kapur në Hohe Montbaur të Gjermanisë dje duke vozitur me shpejtësi të lartë me veturën BMW.

Me t’u ndalur nga autoritetet ai ka paraqitur një patent shofer false austriake dhe një letërnjoftim fals, raporton “WW-Kurier”.