Kronikë e zezë

Aksident në Dollc të Klinës

Aksident në Dollc të Klinës

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht në vendin e quajtur Dollc të Klinës.

Në aksident janë përfshirë një veturë e tipit Mercedes dhe një kombi. Policia ka dal në vendngjarje. Ndërkohë nuk dihet nëse ka të lënduar.