Kronikë e zezë

Rrëzohet teksa po punonte në një shtëpi në Prizren, nisin hetimet për rastin

Rrëzohet teksa po punonte në një shtëpi në Prizren, nisin hetimet për rastin

Një person po trajtohet në QKUK pasi është rrëzuar në një shtëpi ku po punonte në Prizren dhe ka pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se gjendja e tij është stabile.