Kronikë e zezë

Kosovari në Cyrich u vra nga e bija e tij

Kosovari në Cyrich u vra nga e bija e tij

Një kosovar 47-vjeçar ka mbetur i vdekur pas një zënke në familje mëngjesin e së enjtes në Cyrih, ndërsa janë lënduar gruaja dhe e bija e tij. Autoritetet zvicerane ndërkohë e kanë arrestuar të bijën e tij 18-vjeçare, pasi që ajo akuzohet se e vrau babanë, shkruan Blick.ch.

Siç ka raportuar “20.minuten”, bëhet fjalë për një 47-vjeçar, që është lindur në Kosovë dhe është marrë me biznes të veturave për 20 vjet.