Kronikë e zezë

Cyrih: Vritet kosovari, plagosen gruaja dhe e bija zvicerane

Cyrih: Vritet kosovari, plagosen gruaja dhe e bija zvicerane

Një kosovar 47-vjeçar ka mbetur i vdekur pas një zënke në familje në mëngjesin e sotëm në Cyrih, ndërsa janë lënduar dy gra. Për gratë thuhet se bëhet fjalë për bashkëshorten e tij 50-vjeçare dhe vajzën 18-vjeçare.

47-vjeçari vdiq në shtëpi, ndërsa dy gratë janë dërguar në spital me lëndime.