Kronikë e zezë

Tre shqiptarë akuzohen për mbjellje hashashi në “shtëpinë bari”, nga shitja do të fitonin 500 mijë paundë

Tre shqiptarë akuzohen për mbjellje hashashi në “shtëpinë bari”, nga shitja do të fitonin 500 mijë paundë

Policia në Britaninë e Madhe ka arrestuar tre shqiptarë, të cilët akuzohen për kultivim të hashashit.

Të arrestuarit Leon Tosku, 42-vjeç, Altion Qosla, 44 vjeç dhe Erion Beqiraj 35 vjeç, janë kapur duke mbjellë lëndë narkotike në disa banesa, raportojnë mediat në gjuhën angleze, transmeton BW.