Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një banesë në Prishtinë

Grabitje e armatosur në një banesë në Prishtinë

Një person i maskuar ka hyrë në një banesë në Prishtinë natën e së premtes, duke grabitur stoli dhe gjësende tjera nën kërcënimin e armës.

Rastin në Polici e kanë raportuar dy gratë që kanë qenë cak i kësaj grabitjeje, bëhet e ditur në raportin 24-orësh të Policisë.