Kronikë e zezë

Rrah fëmijët dhe familjarët, arrestohet qytetarja nga Podujeva

Rrah fëmijët dhe familjarët, arrestohet qytetarja nga Podujeva

Një qytetare e Podujevës është arrestuar të hënën, shkaku që kishte ushtruar dhunë ndaj fëmijëve dhe familjarëve të saj.

Në raportin 24-orësh e të së mërkures të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se viktimat janë dërguar për trajtim mjekësor.