Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për vjedhje në xhami

Arrestohet një i dyshuar për vjedhje në xhami
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person me dyshim se më 21 korrik kishte hyrë në një xhami në Prishtinë dhe kishte vjedhur 95 euro.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, është shkruar në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.