Kronikë e zezë

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e një të dyshuari për shitje të narkotikëve

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e një të dyshuari për shitje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët lidhur me kapjen e një personi të dyshuar për blerje, posedim dhe shpërndarje të paautorizuar të narkotikëve.

Përmes një komunikate për media, është bërë e ditur se bëhet fjalë për Valdet (Gani) Vrankaj i lindur më 16.11.1985.