Kronikë e zezë

Dyshohet të jetë dhunuar një vajzë në Prishtinë

 

Një vajzë në Prishtinë dyshohet se është dhunuar nga i dashuri i saj.

Sipas njoftimit nga Policia, viktima ka njoftuar se i dyshuari e kishte futur me forcë në veturë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht.