Kronikë e zezë

Pesë persona sulmojnë dy të tjerë në Podujevë, shoqërohen në Polici

Pesë persona sulmojnë dy të tjerë në Podujevë, shoqërohen në Polici
 

Në Podujevë dje pesë persona kanë sulmuar dy të tjerë, me ç’rast janë shoqëruar në stacionin policor.

Në raportin 24 orësh Policia e Kosovës gjithashtu bën të ditur se njëri prej viktimave ka pësuar lëndime dhe ka marr trajtim mjekësor në QKUK, transmeton KOHA.