Kosovë

Totaj prezanton sloganin e fushatës: Bashkë për Prizrenin

 

Kandidati i PDK-së për Kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj ka prezantuar sot sloganin e tij fushatës për zgjedhjet lokale “Bashkë për Prizrenin”

Në postimin e tij në Facebook, ai ka thënë se ky slogan nuk është një moto e bukur por një thirrje e sinqertë për bashkim të të gjithë dhe pa dallim për qytetin e Prizrenit.