EXPRESS

Festa e Bajramit në kohë pandemie

Në studion e emisionit Express në Kohavision me këngëtarët Violeta Kajtazi dhe Naim Abazi, si dhe moderatorin Labinot Gashi u diskutua për festën e Bajramit në kohë pandemie.

Ata rrëfyen se si e kanë kaluar këtë ditë feste si dhe ndanë mesazhe sensibilizuese për shikuesit e Kohavisionit.