Euro 2020

Pogba ofron përkrahje për Rashfordin, Sanchon dhe Sakan

 

Ylli i Francës dhe Manchester Unitedit, Paul Pogba i është shtuar listës së atyre që kanë ofruar përkrahje për tre futbollistët e Anglisë, Marcus Rashford, Jadon Sancho e Bukayo Saka. Të tre kanë humbur penalltitë në finale të Evropianit ndaj Italisë dhe më pas janë fyer në baza racore.

“Jam krenar me ju”, ka shkruar Pogba në një postim në rrjetet sociale.