Euro 2020

Gjërat që mund ta vendosin finalen mes Italisë dhe Anglisë

 

Po llogaritet si përballje e ekipit më të mirë të turneut me ekipin që faktikisht është vendas.

Finalja e Kampionatit Evropian mes Italisë dhe Anglisë, që luhet të dielën në “Wembley”, i plotëson të gjitha kushtet që të jetë një ndeshje e fortë dhe dramatike.