Euro 2020

Gilmour i Skocisë rezulton pozitiv me COVID-19

 

Mesfushori i talentuar i Skocisë, Billy Gilmour, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lojtari i Chelseat tani do të duhet të izolohet për 10 ditë dhe do ta humbë ndeshjen vendimtare kundër Kroacisë.