Euro 2020

Chiesa beson në grupin e lojtarëve të Italisë

Foto: AP
 

Federico Chiesa beson se Përfaqësuesja e Italisë ka potencialin e duhur për të arritur gjëra të mëdha në Kampionatin Evropian.

Sulmuesi i krahut ka folur për paraqitjet në dy takimet e fundit dhe synimet në ‘Euro 2020’.