Euro 2020

Henderson largohet nga Përfaqësuesja e Anglisë

Foto: AP
 

Përfaqësuesja e Anglisë ka njoftuar se portieri Dean Henderson është larguar shkaku i një lëndimi.

Portieri anglez ka pësuar lëndim në këmbë që nuk e ka lejuar të stërvitet siç duhet, dhe është detyruar të largohet nga “Tre Luanët”.