Euro 2020

Formacionet zyrtare, Turqi – Itali

 

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen hapëse të Kampionatit Evropian, në mes të Turqisë dhe Italisë.

Takimi, i vlefshëm për Grupin A, do të nisë në orën 21:00. Ndeshja zhvillohet në Romë.