Chatroom

ChatRoom - Si nisin mëngjeset e Lulzim Bucollit? - 27.03.2023

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Me muzikë dhe super energji pozitive nisi java me emisionin ChatRoom.

Kuriozitete, informacione nga showbiznesi, horoskopi e shumëçka tjetër u diskutuan në pjesën e parë të emisionit.