Botë

Të shtëna me armë në Atlanta, një i vdekur dhe pesë të plagosur

 

Autoritetet policore në një lagje të Atlantës kanë bërë të ditur se nga të shtënat me armë zjarri u vra një person dhe u plagosën pesë të tjerë.

Departamenti i Policisë ka njoftuar se i përfshirë në mosmarrëveshje ishte edhe një adoleshent.