Botë

Ngjarje rëndë, theren për vdekje dy fëmijë në një apartament në New York

 

Dy vëllezër – të moshave 11-muajshe dhe trevjeçare – janë therur për vdekje në apartamentin e tyre në New York City, ka njoftuar policia, raporton CNN.

Djemtë ishin gjetur në apartamentin në Bronx pa shenja jete me “plagë të shumta me mjet të mprehtë” që kishin marrë në qafë dhe trup, ka njoftuar Departamenti i Policisë së New Yorkut.