Botë

Gjendet e vdekur familja që u kidnapua ditë më parë në Kaliforni

Foto: AP
 

Një fëmijë, prindërit dhe xhaxhai i saj, u gjetën të vdekur në një pemishte në Kaliforninë qendrore dy ditë pasi u rrëmbyen nga biznesi i tyre, nën kërcënimin e armës.

“Frika jonë më e madhe është konfirmuar”, ka thënë Vern Warnke nga policia, raportoi AP të enjten.