Botë

Moment emocionues: Gruaja përlotet kur takon forcat ukrainase [VIDEO]

 

Një moment emocionues u shpërnda në Twitter të hënën, kur një ushtar ukrainas takoi banorët e qytetit Lyman.

Ushtari në një automjet të blinduar përshëndeti një grua të moshuar, derisa ajo iu hodh në përqafim nërërmjet dritares së mjetit dhe shpërtheu në vaj.