Botë

Katër persona në gjendje kritike pasi goditen nga rrufeja në afërsi të Shtëpisë së Bardhë

 

Katër persona kanë marrë lëndime serioze pasi janë goditur nga rrufeja në afërsi të Shtëpisë së bardhë në SHBA, raporton BBC.

Dy burra dhe dy gra ishin në Parkun Lafayette në Washington gjatë stuhisë, ndërsa janë goditur nga rrufeja, kanë njoftuar nga brigada e zjarrfikësve.