Botë

20-vjeçarja me foshnjën në duar vritet teksa po ecte në një rrugë të New Yorkut

policia, nypd, new york
 

Një 20-vjeçare me karrocën e fëmijës në duar në një rrugë të New Yorkut është qëlluar në kokë dhe është vrarë, raportoi The Guardian të enjten.

Viktima ishte dërguar në spital ku vdiq nga plagët. Foshnja e saj 3-muajshe shpëtoi pa ndonjë lëndim, ka thënë policia.