Botë

Si shpëtoi 11-vjeçarja nga vrasja në Teksas, u lye me gjak dhe u bë si e vdekur

 

11-vjeçarja Miah Cerrillo e pa mësuesen e saj të vrarë në të shtënat në një shkollë në Teksas të martën, por mbijetoi duke u shtrirë mbi trupin e një shoqe të klasës, u lye me gjak dhe u bë kinse ka vdekur, shkruan Sky News të premten.

Familja e Cerrillos e kanë përshkruar tmerrin që ka përjetuar 11-vjeçarja, të cilës i ka mbetur copëza plumbi jashtë trupit.