Botë

Videoja emocionale e burrit që qan mbi trupin e nënës së vdekur në Kiev

 

Në një video rrëqethëse, një burrë shihet duke vajtuar për nënën e tij në rrugë, pasi një raketë goditi ndërtesën e banuar në Kiev të Ukrainës, raporton skynews të enjten.

Forcat ruse kanë hedhur raketa në Kalynivka dhe Brovary gjatë natës.