Qëllohen me armë zjarri tre mjekë në Bronx

Qëllohen me armë zjarri tre mjekë në Bronx

30 June 2017 21:45

Tre mjekë janë qëlluar me armë zjarri në qendrën spitalore në lagjen Mount Hope në Bronx.

Sulmuesi është në arrati ndërsa gjendja shëndetësore e mjekëve ende nuk është konfirmuar, shkruan New York Times, transmeton Koha.net.

Policia përmes një transmetimi në radio ka përshkruar sulmuesin të gjatë, të hollë dhe kishte veshur një këmishë ngjyrë të kaltër dhe pallto të bardhë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme