Botë

Policia greke arreston tre persona për përdhunim të një gruaje shtatzënë

Foto: Ilustrim
 

Policia në Greqi ka arrestuar tre persona, të moshës 19, 21 dhe 27-vjeçare, dhe është duke kërkuar një tjetër, pasi dyshohet se kanë përdhunuar një grua shtatzënë.

Të katër dyshohen se kanë kidnapuar një greke 25-vjeçare nga Omonia dhe e kanë transportuar me taksi në një apartament nëntokësor në qendër të Athinës ku e kanë përdhunuar atë.