Botë

Policia në ndjekje të tre personave që shtien me armë në një koncert në Florida të dielën

Foto: AP
 

Policia në Florida është në ndjekje të tre personave që shtien me armë zjarri në turmë në një koncert të dielën, duke lënë të vdekur dy persona dhe plagosur 20 tjerë.

Sulmi ndodhi të dielën në Hialeah, në veri të Miamit.