Botë

Një video ku shihen teksa rrihen brutalisht disa emigrantë shokon Bosnjën

 

Një video e postuar në Facebook, por e fshirë pak kohë më vonë, ka tronditur Bosnjë-Hercegovinën dhe më gjerë.

Në video, shihen se si disa shtetas të Bosnjës rrahin dy emigrantë në mënyrë brutale, shkruan gazeta “Oslobodjenje” të mërkurën.