Botë

Në Bosnjë, 1.903 raste pozitive me koronavirus dhe 21 të vdekur

Në Bosnjë, 1.903 raste pozitive me koronavirus dhe 21 të vdekur

Në Bosnjë-Hercegovinë po vazhdon të rritet numri i të prekurve me COVID-19.

Të enjten, autoritetet shëndetësore të këtij vendi kanë njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 21 të vdekur si pasojë e COVID-19 dhe 1903 raste pozitive.